Labdien, foruma biedri! Nesen lasīju kādu ceļojumu emuāru par Slovēnijas dabas takiem, kad man acis piemeta banneris par auto nomu bez kredītkartes. Tā kā gribējām ar draudzeni maksāt skaidrā naudā, noklikšķināju uz reklāmas. Atradies https://roscar.si/lt/automobiliu-nuoma-liubliana/ es izlasīju, ka auto var piegādāt tieši uz viesnīcu. Tas bija ideāli, jo mums nebija vēlmes braukt lidostā pēc atslēgām. Noteikumi par apdrošināšanu bija ļoti pārskatāmi, tāpēc bez bažām pievienoju pilnu apsegu. Rezervēju tiešsaistē, un nākamajā dienā mašīna jau stāvēja pie viesnīcas durvīm. Maksāju skaidrā naudā un devos ceļā. Esmu laimīgs ar šādu ērtību.
Labdien, foruma biedri! Nesen lasīju kādu ceļojumu emuāru par Slovēnijas dabas takiem, kad man acis piemeta banneris par auto nomu bez kredītkartes. Tā kā gribējām ar draudzeni maksāt skaidrā naudā, noklikšķināju uz reklāmas. Atradies https://roscar.si/lt/automobiliu-nuoma-liubliana/ es izlasīju, ka auto var piegādāt tieši uz viesnīcu. Tas bija ideāli, jo mums nebija vēlmes braukt lidostā pēc atslēgām. Noteikumi par apdrošināšanu bija ļoti pārskatāmi, tāpēc bez bažām pievienoju pilnu apsegu. Rezervēju tiešsaistē, un nākamajā dienā mašīna jau stāvēja pie viesnīcas durvīm. Maksāju skaidrā naudā un devos ceļā. Esmu laimīgs ar šādu ērtību.